ورود به سایت جدید
مشاهده مقاله

تعداد بازدید: 98335

ضد ویروس شید با تلفیق دو موتور، استفاده از تکنولوژی های جدید سرعت بخش، محیطی ساده و بروزرسانی بدون دردسر بهترین گزینه برای کاربران خانگی در ایران است.

قدرت ضد ویروس :

قدرت ضد ویروس شید بعلت استفاده همزمان از دو موتور خارجی بسیار بالا است. در واقع با تلفیق دو موتور نقاط ضعف موتور ها پوشیده شده و نقاط قوت آنها به هم اضافه می‌شوند. همینطور از آنجایی که هر موتور از روش های خاصی برای یافتن ویروس های ناشناخته استفاده می‌کند، استفاده همزمان آنها باعث شناسایی بالاتر ویروس های ناشناخته نیز می‌شود. همچنین مدت زمان بین تولید ویروس و زمانی که ویروس شناسایی می شود نیز کوتاه تر می‌شود. در آخر ضد ویروس شید شامل سیستم محافظت از یواس‌بی می باشد که از آلودگی از طریق درایوهای فلش جلوگیری می‌کند.

میزان شناسایی :

(درسایت ضدویروس شید نموداری قرار دارد که ادعا میکند طبق آزمایشها و بررسی های سایت بسیار معروف www.av-comparatives.org  ضدویروس شید از تمامی ضد ویروس ها در برخی قسمت ها قوی تر عمل کرده است که با بررسی های انجام شده متوجه شدیم که اصلا نام آنتی ویروس شید در این سایت وجود ندارد و هیچ نموداری که آنتی ویروس شید در آن باشد نیز در سایت موجود نیست. به همین منظور عکس های این قسمت حذف شد)

ضد ویروس شید با استفاده همزمان از موتورهای ضد ویروس قوی نود32 و آویرا قادر است درصد بالاتری در شناسایی ویروس‌های شناخته شده را فراهم آورد.

در تصویر زیر آماری از توانایی شناسایی ویروس های شناخته شده که توسط معتبرترین شرکت تست آنتی ویروس جهان در کشور اتریش به دست آمده را مشاهده می‌کنید:

 

همچنین در شناسایی ویروس های ناشناخته، ترکیب این دو موتور درصد شناسایی ویروس های جدید را به مقدار قابل توجه‌ای افزایش داده است.

 

 


محافظت ویژه از USB
این سیستم در واقع جایگزینی برای سیستم های محافظت از یواس‌بی (یواس‌بی سکیوریتی) است که با جلوگیری از آلودگی رایانه در مقابل ویروس‌های یواس‌بی عمل می‌کند. این سیستم با شناسایی اتوران ها و اسکن هوشمند فایل های فلش درایو ها از آلودگی رایانه از این طریق جلوگیری می‌کند. همچنین اگرچه قسمتی از این سیستم احتیاج به بروزرسانی ضد ویروس ندارد، اما برای استفاده از تمام توان این سیستم می‌بایست ضد ویروس بروز باشد.

سرعت ضد ویروس

ضد ویروس شید با بکارگیری تکنولوژی‌های سرعت دهنده‌ی جدید بصورت قابل توجه‌ای سرعت خود را بالا برده و تاثیر خود را بر کیفیت عملکرد رایانه به حداقل رسانده است. این سیستم‌ها شامل سیستم هوشمند اَرتا، سیستم هوشمند سامتا و سیستم استفاده از زمان بیکاری سیستم است. سیستم هوشمند ا

نویسنده: علیرضا حسینی
نام مقاله: معرفی آنتی ویروس ایرانی شید
تاریخ: 1394/09/08
تعداد بازدید: 98335

کلمات کلیدی:
آنتی ویروس شید ، شید ، آنتی ویروس sheed

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:  
پست الکترونیک:
متن پیام:  
تصویر امنیتی: لطفاً عدد زیر را در کادر پایین تصویر وارد کنید.

 
نظرات